Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Дослідження “Захист персональних даних під час війни”

Cover_ZPD_pid_chas_viynyПротягом 2022–2023 років наша команда зібрала факти, коли українці стали жертвами злочинів через використання персональних даних, а також випадки, які прямо вказують на порушення законодавства в цій сфері, тому що всі наслідки мають свої причини. Для цього опрацьовано понад 200 матеріалів, отриманих з відритих джерел: офіційні повідомлення українських органів правопорядку, публікації в медіа, коментарі очевидців порушень і громадських активістів. Усі ці дані ми узагальнили та представили в цьому аналітичному звіті.

Головна мета дослідження — показати причини та наслідки несанкціонованого використання персональних даних. Привернути увагу державної влади України, міжнародної та наукової спільноти до ризиків порушення при- ватності людини та необхідності проведення реформ у цій сфері.

Дослідження “Захист персональних даних під час війни” зроблено в рамках проєкту «Документування воєнних злочинів вчинених РФ» за фінансової підтримки НЕД, США (National Endowment for Democracy, USA) . Погляди авторів дослідження не обов’язково відображають офіційну позицію NED та Уряду США.

Дослідження доступно укр. та англ. мовами

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53