Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Дослідження “Захист персональних даних під час війни”

Cover_ZPD_pid_chas_viynyПротягом 2022–2023 років наша команда зібрала факти, коли українці стали жертвами злочинів через використання персональних даних, а також випадки, які прямо вказують на порушення законодавства в цій сфері, тому що всі наслідки мають свої причини. Для цього опрацьовано понад 200 матеріалів, отриманих з відритих джерел: офіційні повідомлення українських органів правопорядку, публікації в медіа, коментарі очевидців порушень і громадських активістів. Усі ці дані ми узагальнили та представили в цьому аналітичному звіті.

Головна мета дослідження — показати причини та наслідки несанкціонованого використання персональних даних. Привернути увагу державної влади України, міжнародної та наукової спільноти до ризиків порушення при- ватності людини та необхідності проведення реформ у цій сфері.

Дослідження “Захист персональних даних під час війни” зроблено в рамках проєкту «Документування воєнних злочинів вчинених РФ» за фінансової підтримки НЕД, США (National Endowment for Democracy, USA) . Погляди авторів дослідження не обов’язково відображають офіційну позицію NED та Уряду США.

Дослідження доступно укр. та англ. мовами

Поділитися

Інші новини