Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Медіапроект «Життя у в’язниці»

Відеопроект розроблений з просвітницькою метою у рамках програми «Права людини за ґратами» Асоціації УМДПЛ студією Real Stories Production. Шляхом підвищення рівня правової обізнаності широкого кола громадян, а отже покращення комунікації з органами державної влади, документально-пізнавальний відеопроект «Життя за ґратами» має посприяти уникненню та недопущенню ситуацій, пов’язаних з неправомірними діями адміністрації в’язниць.

Перша стрічка відеопроекту «Покарання ув’язненням в Україні. Теоретичні основи та практика» знайомить глядача із особливостями роботи тюремної системи, формальними нормами та реаліями життя людини за ґратами на прикладі роботи Роменської виправної колонії та Сумського слідчого ізолятора.

Переглянути фільм можна на Youtube-каналі Real Stories Production: http://bit.ly/2kU3lUx

Дізнатися більше

ЖИТТЯ ДОВІЧНО УВ’ЯЗНЕНИХ ЛЮДЕЙ: У КИЄВІ ПРЕЗЕНТУВАЛИ ДОКУМЕНТАЛЬНИЙ ФІЛЬМ “ПЖ” (ТРЕЙЛЕР)

02У Києві презентували документальний фільм “ПЖ”, покликаний привернути увагу до проблем довічно ув’язнених людей. Стрічка занурює глядача у внутрішній стан героїв, розповідає про їхні почуття та психологічний стан. У Києві презентували документальний фільм студії Real Stories “ПЖ”, який покликаний привернути увагу громадськості до проблем довічно ув’язнених людей у місцях позбавлення волі. Про це сказали учасники прес-конференції в УНІАН “Довічне ув’язнення в Україні (Психологія. Права людини. Українська та світова практика).

Режисер стрічки Ксенія Кравцова розповіла, що хотіла створити фільм про психологічний стан людини, яка довічно ув’язнена, про її життя, і про те, що відбувається у місцях позбавлення волі. На її переконання, кінематограф – це інструмент для того, щоби підштовхнути людей до роздуму, а тим особам, які мають до цього стосунок – аби вони могли цю тему підтримати. Фільм спрямований на широку аудиторію, але напевно, порушуючи тему довічно ув’язнених, можна якось допомогти цим людям, переконана режисер.

Дізнатися більше…

Поділитися