Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

У нас важлива новина!

ПрCover_ZPD_pid_chas_viynyезентуємо вам важливе дослідження, у якому показані наслідки несанкціонованого використання персональних даних під час війни в Україні. 

Зокрема: 

  • як за допомогою персональних даних формувалися детальні досьє про українців; 
  • які категорії осіб передусім зазнали переслідування та для яких цілей; 
  • про несанкціоновані витоки даних, які містяться в закритих державних закритих базах; 
  • про порушеннях законодавства у сфері захисту даних в органах місцевого самоврядування;
  • про несанкціоновані витоки інформації в системі охорони здоров’я; 
  • про використання соціальних мереж та інших технологій для збору даних, переслідування, стеження та введення в оману населення, поширення дезінформації, ненависті тощо. 

Ми хочемо привернути увагу державної влади України, громадських організацій та міжнародної спільноти до ризиків порушення приватності людини та необхідності проведення комплексної реформи у цій сфері. Об’єднати зацікавлених людей, щоб спільно думати над тим  як подолати ці виклики сьогодення. 

Після прочитання цього звіту, сподіваємося, у вас не залишиться сумнівів у тому, що захист права на приватність має значення. Тепер маємо достатньо аргументів, що захист персональних даних важливий не тільки для збереження фінансових активів на банківських картках, а ще й життя  людини та національної безпеки в цілому.

Ознайомитися та завантажити звіт можна українською та англійською мовами.

Дослідження “Захист персональних даних під час війни” зроблено в рамках проєкту «Документування воєнних злочинів вчинених РФ» за фінансової підтримки НЕД, США (National Endowment for Democracy, USA) . Погляди авторів дослідження не обов’язково відображають офіційну позицію NED та Уряду США.

Поділитися

Інші новини

Продовжено строк подачі заявок. Асоціація УМДПЛ (реалізує активності під брендом FREERIGHTS) запрошує компанії та підприємців взяти участь у тендері для відбору партнерських організацій з організації різноманітних заходів (тренінгів, семінарів, конференцій, тощо) в 2024 році

02.02 15:53