Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Підвищення правової освіти громадян

Метою напрямку є підвищення правової обізнаності громадян стосовно можливості судового захисту їх прав і свобод у кримінальному провадженні, що в свою чергу сприятиме посиленню судового контролю за дотриманням прав і свобод громадян у кримінальному провадженні.

Що молодь знає про суди, – за результатами IV Молодіжного форуму з прав людини

Про взаємодію поліції та суспільства, запобігання корупції та судову систему говорити на IV Молодіжний форум з прав людини, що відбувся 10 грудня у студентському просторі Belka Бібліотеки КПІ.

Що таке «право на справедливий суд» по ст. 6 Конвенції про захист прав людини та основоположних свобод та як це право дотримується в Україні, на Форумі розповіла керівник напрямку правосуддя у кримінальній юстиції Асоціації УМДПЛ Олена Островська.

Читайте далі за посиланням.

 

Чи справді Вищий антикорупційний суд буде справедливим судом? Блог Олени Островської, керівникa напряму правосуддя у кримінальній юстиції Асоціації УМДПЛ на LB.ua

Щодня на різних телеканалах та в інтернет-мережі чуємо й читаємо коментарі політичного бомонду, різних експертів про важливість антикорупційної реформи; а також про те, що зробили й що роблять парламент, Президент України, НАБУ і Спеціалізована антикорупційна прокуратура для її просування, та чому ми до цього часу не бачимо і, головне, не відчуваємо її результатів.

Читайте більше на сайті LB.ua

Поділитися