Правозахисна асоціація
“ФРІРАЙТС”

Про результати проведення тендерів у рамках проекту «Зміцнення системи захисту активістів»

akkreditacija-registracija-predprijatija-na-tamozhne-med

Асоціація УМДПЛ та Мережа колективної безпеки «ЗахисТИ» оголошують результати тендерів по відбору постачальників послуг для проекту «Посилення системи захисту активістів».

Отже, постачальниками послуг моніторингу обрано: у Західному регіоні — Олександру Чоловську (м. Львів); у Південно-Західному — Альону Березу (м. Хмельницький); у Центральному регіоні — Тараса Щербатюка (м. Черкаси); у Північному регіоні — Катерину Помазаную (м. Київ); у Південному регіоні – Ігоря Кравця, у Східному регіоні — Юлію Гаджиєву.

Постачальником послуг перекладу обрано Іллю Гавриленко, резервного кандидата — Ростислава Яремко.

Постачальником послуг створення веб-сайту обрано ФОП Демченка Євгена Валерійовича.

Постачальником послуг створення чат-боту обрано ФОП Арутюняна Артема Арташесовича.

Постачальником послуг створення телефонного додатку «Гаряча кнопка» обрано ТОВ «Брайтс Діджитал Коммунікейшнс».

Прохання до переможців звернутись до Асоціації УМДПЛ для підписання договірів до 10 липня 2019 року.

Проект, в рамках якого здійснюється закупівля: «Посилення системи захисту активістів», за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Проект реалізується Асоціацією УМДПЛ та Мережею колективної безпеки «ЗахисТИ» з метою створення інструментів для підвищення рівня обізнаності та безпеки активістів.

Будь-які уточнення та відповіді на ваші запитання: defenseactivistssystem@gmail.com.

Довідково

Асоціація українських моніторів дотримання прав людини в діяльності правоохоронних органів (Асоціація УМДПЛ) — неурядова правозахисна організація, що здійснює системний всеукраїнський моніторинг дотримання прав людини та основоположних свобод у діяльності правоохоронних органів.

Мережа колективної безпеки «ЗахисТИ» — це платформа запобігання і реакції щодо нападів та утисків активістів. Метою діяльності є превентивний захист активістів ДО, а не після нападів.

Поділитися

Інші новини