Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Тренер-експерт з розробки освітнього курсу в проект щодо захисту активістів

advice-advise-advisor-7096-1024x682

Проект «Посилення системи захисту активістів», що реалізується у рамках спільного проекту Асоціації УМДПЛ та Мережі колективної безпеки «ЗахисТИ», оголошує відбір надавача послуг тренера-експерта з надання послуг тренера-експерта з розробки освітнього курсу.

Обсяг послуг/робіт

1.

Розробка освітнього курсу за 1 із 6 тематик (мирні зібрання, інформаційна безпека, фізичний захист, домедична допомога, адміністративне та кримінальне право, взаємодія з правоохоронними органами), з різною глибиною розкриття теми в залежності від каналу комунікації.

2.

Підготовка та адаптація розробленого курсу до відеозйомки, власне, зйомка відеокурсу.

3. Підготовка та адаптація розробленого курсу до текстової адаптації для чат-боту.
4. Методичні рекомендації та консультації щодо доступності подачі своєї експертної інформації широкому загалу.

Термін надання послуг/виконання робіт: червень-жовтень 2019 року


IІІ. Умови здійснення оплати

Оплата послуг здійснюється щомісячно після їх надання та підписання договору та акта про надання послуг. Очікується, що всі витрати, пов’язані із наданням послуг в рамках даного конкурсу, надавач послуг здійснює за власний рахунок.

ІV. Кваліфікаційні вимоги

Вимоги до учасників: Підтверджуюча документація:
Наявність щонайменше 3 років адвокатської/ викладацької/ правозахисної діяльності; резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Наявність грунтовних знань з питань*:

  • мирних зібрань
  • інформаційної безпеки
  • фізичного захисту
  • домедичної допомоги
  • адміністративного та кримінального права
  • взаємодії з правоохоронними органами.

* на вибір якогось із пунктів

резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Наявність досвіду проведення тренінгів / лекцій / майстер-класів по вищенаведених тематиках резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Наявність аналітичних / просвітницьких / реферативних публікацій з тематик резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Бажання інвестувати свій час у побудову онлайн-курсу із захисту активістів резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
Наявність досвіду або готові до участі у зйомках та їх організації резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду
  1. Перелік документів, які необхідно подати:

Резюме або лист в довільній формі з описанням досвіду роботи, котрий релевантний до здійснення освітніх активностей, розробки освітніх курсів та тренінгів, контактний номер телефону чи електронну пошту людини, яка може вас рекомендувати та за наявності — скан-копія виписки та витягу з ЄДР чи для фізичних осіб — копію паспорту та ІНН.

Документи подаються в електронному вигляді на адресу defenseactivistssystem@gmail.com з поміткою в темі листа «Конкурс_тренер-експерт».

Термін подання документів:  до «27» травня 2019 р,  реєстрація документів завершується о 23.59 27.05.2019. Документи, подані пізніше зазначеного терміну, розглядатися не будуть.

За додатковою інформацією звертатися за телефоном: +380982818167 до координатора освітніх активностей, Оксани Полулях.

ІV. Критерії оцінки:

Тренери-експерти відбираються рішенням комісії із визначення переможця Організації. Відбір здійснюється на підставі загальної оцінки релевантного досвіду, спілкування з людиною, котра може вас порекомендувати та за необхідності — телефонної співбесіди шляхом індивідуального оцінювання кожним членом комісії відповідності кандидата заявленим у п. IV даного оголошення вимогам до тренера-експерта. Визначення переможців по 6 тематиках відбудеться протягом 1 (одного) робочого дня після завершення дії Оголошення, тобто до 23.59 25.05. всі апліканти отримають відповіді.

ІІV. Умови розірвання договору про співпрацю.

У випадку разового невиконання домовленостей щодо обсягів роботи по розробці та адаптації курсів, організація залишає за собою право відмовитися від співпраці з постачальником послуг та почати пошук нового тренера-експерта. Повідомити про таке своє рішення організація має не менше, ніж за 2 тижні до не продовження договору про співпрацю. Підставою для розірвання договору про співпрацю можливе лише на підставах невиконання домовленостей та об’ємів роботи по освітніх активностях, а також у випадку розкриття конфіденційної інформації і в жодному випадку не базується на расових, гендерних чи інших типах дискримінації. 

Проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Посольства Чеської Республіки в Україні в рамках Transition Promotion Program та триватиме шість місяців (із травня по жовтень 2019 року).

Поділитися

Інші новини