Асоціація
УКРАЇНСЬКИХ МОНІТОРІВ ДОТРИМАННЯ
ПРАВ ЛЮДИНИ В ДІЯЛЬНОСТІ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ

Інформаційно-освітні заходи

ПРАВА ЛЮДИНИ У ЩОДЕННІЙ ДІЯЛЬНОСТІ В’ЯЗНИЦЬ: РОЛЬ МЕНЕДЖМЕНТУ

9Для ефективного реформування     пенітенціарної системи недостатньо розуміти значення прав людини. Дотримання прав людини персоналом пенітенціарних установ у щоденній діяльності часто залежить від рівня професійної майстерності керівників пенітенціарних установ.

Заступники начальників установ виконання покарань та слідчих ізоляторів мали можливість підвищити свою кваліфікацію у рамках спеціалізованого курсу «Ефективний пенітенціарний менеджмент» Білоцерківського центру підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України. 15 червня 2017 року провести інформаційне заняття були запрошені експерти Асоціації УМДПЛ – Олександр Федорук, керівник програми «Права людини за ґратами» та Сергій Перникоза, координатор моніторингових кампаній «Поліція під контролем».

Дізнатися більше…

РЕФОРМА ПЕНІТЕНЦІАРНОЇ СИСТЕМИ ВИМАГАЄ ПІДГОТОВКИ КАДРІВ ДО СТАНДАРТІВ ДОТРИМАННЯ ПРАВ ЛЮДИНИ

1З метою належного дотримання прав людини персоналом місць позбавлення волі під час виконання своїх обов’язків Олег Дука, начальник Білоцерківського центру Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України,  в 2016 році запровадив спеціалізований курс навчання: «Права людини в діяльності органів і установ виконання покарань, національний превентивний механізм».

У рамках навчального курсу 8 червня 2017 року у Білій Церкві представники Асоціації УМДПЛ провели інформаційне заняття для начальників відділення соціально-психологічної служби відділу соціально-виховної та психологічної роботи в установах виконання покарань ДКВС.

Реформа пенітенціарної системи вимагає підготовки кадрів до стандартів дотримання прав людини

СПІВРОБІТНИКИ МОНІТОРИНГОВОЇ МІСІЇ ООН З ПРАВ ЛЮДИНИ В УКРАЇНІ: «ОСОБИ, ПОЗБАЛЕНІ ВОЛІ, ПОКАРАНІ УВ’ЯЗНЕННЯМ, А НЕ КАТУВАННЯМ»

DSC_1177 - копияЗ такими словами до заступників начальників пенітенціарних установ із соціально-виховної і психологічної роботи звернувся   співробітник Місії Уладзімір Шчербау під час інформаційного заняття «Запобігання актам катування, жорстокого та такого, що принижує гідність поводження і покарання у системі захисту прав людини ООН». Захід провели Моніторингова місія ООН з прав людини в Україні та Асоціація УМДПЛ 19 липня 2017 року у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України.

Співробітники Моніторингової місії ООН з прав людини в Україні: «Особи, позбалені волі, покарані ув’язненням, а не катуванням»

ЗДОРОВ’Я В’ЯЗНІВ: ПРАВОЗАХИСНИКИ ОБГОВОРИЛИ З ЛІКАРЯМИ ЇХНІ ПЕРШОЧЕРГОВІ ЗАВДАННЯ

DSC_3050Охорона здоров’я в пенітенціарних установах має керуватися тими ж етичними принципами, що і в суспільстві. Водночас, за даними Офісу Омбудсмана, велика кількість скарг в’язнів стосується порушення права на охорону здоров’я та медичну допомогу. Щоб обговорити наявні проблеми та можливі шляхи їх вирішення, представники Асоціації УМДПЛ та Секретаріату Уповноваженого з прав людини зустрілися з лікарями медико-санітарних частин пенітенціарних закладів.

Інформаційне заняття відбулося 24 жовтня 2017 року у Білоцерківському центрі підвищення кваліфікації персоналу ДКВС України. Учасники заходу провели аналіз основних вимог міжнародних стандартів з охорони здоров’я та медичної етики в пенітенціарних установах.

Здоров’я в’язнів: правозахисники обговорили з лікарями їхні першочергові завдання

МОЛОДЬ І ПРАВА: ЗНАННЯ, ЗА ЯКИМИ ТЯГНУТЬСЯ СТУДЕНТИ

DSC_2665 (1)У рамках Європейського тижня місцевої демократії Олександр Федорук, експерт пенітенціарного напряму Асоціації УМДПЛ розповів студентам, що чекає на людину, яка перейшла межу закону.

Серія семінарів-тренінгів «Молодь має права» відбулися 19-21 вересня 2017 року у Києві за підтримки Управління молоді та спорту ДОНМС м. Києва. Учасниками заходів стали студенти Національного авіаційного університету, Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, Київського університету ринкових відносин та Київського університету права НАН України.

Молодь і права: знання, за якими тягнуться студенти

Поділитися