Круглий стіл: “Що заважає запуску Державного бюро розслідувань?”

Картинка ДБР

Міжфракційне депутатське об’єднання “Правозахисна коаліція” спільно з Асоціацією УМДПЛ та ГО “Правозахисна Ініціатива” 13 липня проведе круглий стіл, присвячений проблемам, що стоять на заваді ефективній роботі ДБР та шляхам їх розв’язання.

В круглому столі візьмуть участь народні депутати України, керівництво Державного бюро розслідувань, представники Генеральної прокуратури України та члени конкурсних комісій з відбору кадрів ДБР, експерти від громадськості та інші учасники.

Відповідно до Стратегії розвитку Державного бюро розслідувань та намірів його очільника Романа Труби, ДБР має розпочати роботу 1 вересня 2018 року. Наразі в ДБР працює лише 11 осіб, а на інші посади півторатисячного штату тривають конкурси.

Верховна Рада України так і не ухвалила пакет законодавчих змін, які необхідні для повноцінного запуску Бюро. Існує низка проблем, що зроблять його роботу низькоефективною, а повноваження обмежиними. Цього недостатньо для початку боротьби з безкарністю правоохоронців, суддів та чиновників, яку так очікують громадянське суспільство та міжнародні партнери.

1 вересня в умовах відсутності злагодженої та ефективної взаємодії керівництва ДБР, Генеральної прокуратури, так і народних депутатів, ми отримаємо низькоефективний орган, який може стати заручником політичних баталій.

Під час круглого столу організатори представлять полісі-бріф (аналітичне видання) із шляхами виходів із ситуації, що склалась.

Коли: 13 липня (п’ятниця) 2018 року
Час: 14:00 – 16:00
Місце: вул. Грушевського 18/2, зал 11 (приміщення Апарату Верховної Ради України).

Вхід ЗМІ за акредитаційними картками Верховної Ради України.

Реєстрація учасників круглого столу до 13:00 12 липня (четвер) за електронною формою. 

Організатори заходу – Міжфракційне депутатське об’єднання “Правозахисна коаліція” спільно з Асоціацією УМДПЛ та ГО “Правозахисна Ініціатива”.

Довідково:
МФО “Правозахисна коаліація” створено 16 січня 2018 року. До його складу входить 16 народних депутатів. Метою діяльності міжфракційного депутатського об’єднання визначаємо утвердження верховенства права, підтримку забезпечення прав і свобод людини і громадянина.

Стратегічним партнером МФО є Громадська організація “Правозахисна Ініціатива”.

Контактна особа – Король Каріна (093)-14-54-771.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *